fbpx

Zapraszamy na kolejną edycję PÓŁKOLONI W ŁODZI organizowanych przez Professional Swimming Academy. Półkolonie z naszym zespołem to niezapomniany czas, podczas którego wasze dzieci zostaną w bardzo pozytywny sposób zaktywizowane fizycznie i umysłowo. Wszystkie zajęcia przygotowywane są przez zespół ludzi, który niejednokrotnie organizował tego typu imprezy i doskonale wie w jaki sposób zagwarantować zabawę najmłodszym (oraz tym troszkę starszym) na najwyższym poziomie! Gwarantujemy całkowity brak nudy i maksymalną porcję pozytywnych wrażeń.

Professional Swimming Academy zadba, żeby wasze dzieci spędziły czas podczas PÓŁKOLONII aktywnie, bardzo pozytywnie, z uśmiechem na twarzy i przede wszystkim bezpiecznie. Dołożymy wszelkich starań by Państwa pociechy nie zapomniały tego czasu, bawiły się świetnie i wróciły do nas za rok. Nasza oferta kierowana jest dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

W PROGRAMIE M.IN.

profesjonalizm

NAUKA
PŁYWANIA

Codzienna nauka pływania i doskonalenie techniki nauki pływania.

scianka_wspinaczkowa

ŚCIANKA
WSPINACZKOWA

Profesjonalne zajęcia na ściance wspinaczkowej pod okiem trenerów.

kino

WYJŚCIA
DO KINA

Wspólne wyjścia do kina to idealna opcja integracji grupy!

kino

ZAWODY
NA KRĘGIELNI

Zdrowe współzawodnictwo i pełne zabawy turnieje kręglowe.

trophy

KONKURSY
Z NAGRODAMI

Podczas ferii organizowane będą eventy z nagrodami.

trophy

ZAJĘCIA
OGÓLNORUCHOWE

Ruch to zdrowie i nie zabraknie go podczas naszych zajęc na hali.

trophy

PARK
TRAMPOLIN

Trampoliny to doskonały sposób na dobrą zabawę i zajęcia ogólnorozwojowe.

trophy

PIERWSZA
POMOC

Nauka pierwszej pomocy dla najmłodszych.

ZAPEWNIAMY

ZESPOL

WYKWALIFIKOWANA
OPIEKA

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu to wykwalifikowana kadra godna zaufania. Gwarantujemy, że wasze dzieci będą w dobrych rękach całe i zdrowe, a przede wszystkim uśmiechnięte od ucha do ucha.

GADZETY

GADŻETY
PSA

Kto nie lubi gadżetów? Każdy uczestnik ferii otrzyma koszulkę oraz inne drobiazgi firmowane PSA.

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE
NNW

Wszystkie dzieci posiadają indywidualną polisę ubezpieczeniową NNW z której szczegółami można się zapoznać po wcześniejszym kontakcie z naszym zespołem PSA.

NADZOR

NADZÓR
KURATORIUM

Wszystkie eventy organizowane przez PSA są objęte nadzorem Kuratorium Oświaty dzięki czemu rodzice mogą być pewni, że spełniamy wszystkie najwyższe standardy dotyczące organizacji ferri/półkolini itp.

WYZYWIENIE

WYŻYWIENIE
PODCZAS POBYTU

Każdy uczestnik podczas ferii zagwarantowane ma: drugie śniadanie, obiad w postaci zupy + drugie danie oraz napoje przez cały czas trwania ferii,

ZABAWA

PIERWSZA
POMOC

Budowanie świadomości dzieci, zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu pierwszej pomocy to bardzo ważny punkt programu naszych ferii. Pamiętajmy! Nigdy nie wiemy kiedy takie umiejętności mogą się przydać!

SPRAWDŹ DLACZEGO FERIE 2020 z PSA

NASZ ZESPÓŁ

Zobacz dlaczego warto zaufać zespołowi PSA! Po kliknięciu w przycisk poniżej zostaną Państwo przekierowani do osobnej zakładki w której każdy z “elementów” naszego zespołu został rozłożony na części pierwsze. Poznajcie nas dzięki czemu łatwiej Państwu swoje pociechy pod naszą opiekę.

PSA2

OPINIE O PSA

Każdy uczestnik jest inny ale jednakowo ważny! Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Podczas ferii każdy musi czuć się komfortowo, bezpiecznie i przede wszystkim świetnie się bawić! Sprawdź opinie o naszym zespole na platformie Facebook i przekonaj się sam/sama czy warto.

psa3

POPRZEDNIE EDYCJE

W naszych galeriach zdjęciowych zobaczą Państwo mnóstwo zdjęć z poprzednich ferii/półkolonii organizowanych przez PSA co tylko utwierdzi Państwa, że dokładnie wiemy co robimy i dlaczego to robimy. Serdecznie zapraszamy.

INFORMACJE W PIGUŁCE

Termin:
Półkolonie letnie realizowane będą w turnusach 5-dniowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 przez 2 tygodnie. Dzieci przyprowadzać można od 7.30

  • 1-5.02.2022
  • 8-12.02.2022

Cena:
750 zł / za cały turnus (5 dni)
170 zł / pojedynczy dzień

Miejsce:
Zatoka Sportu, Ul. Politechniki 10, 93–590 Łódź
Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów oraz wpłata zaliczki /całości kwoty!

Płatności:

  • Opłata za 1 (jeden) tydzień półkolonii wynosi 750 zł . W przypadku zapisania rodzeństwa cena za jedną osobę wynosi 699 zł
  • W przypadku zapisania się na 2 (dwa) lub więcej tygodni kwota kolejnego tygodnia wynosi 699 zł, pierwszego pozostaje bez zmian
  • Zaliczkę w wysokości 400 zł prosimy wpłacać nie później niż 48 godzin po wysłaniu zgłoszenia na rachunek bankowy (Santander) 52 1910 1048 2272 0967 7805 0001 z dopiskiem ” Ferie zimowe PSA, imię i nazwisko dziecka, turnus”.

O kolejności przyjęcia na ferie zimowe decyduje wpłata zaliczki
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT po wcześniejszym uzgodnieniu.

ZAPISY

DANE KONTAKTOWE

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty na FERIE 2021 to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, poprzez formularz kontaktowy lub za pośrednictwem social media.

Telefon: +48 792 961 407
Telefon: +48 733 223 699
Email: info@psacademy.pl

SOCIAL MEDIA