fbpx

Instrukcja zapisów online

1. Aby się zapisać na zajęcia wejdź na naszą stronę www.psacademy.pl i kliknij „ZAPISY ONLINE”

2. Wybierz „DATĘ ROZPOCZĘCIA KARNETU”, potem wybierz „OPŁATA ZA PIERWSZE ZAJĘCIA” i kliknij „DALEJ”

3. Wypełnij dane kontaktowe i kliknij „KUP I ZAPŁAĆ”

4. W następnym polu kliknij „ZAPŁAĆ”

5. Następnie wybierz formę płatności. Zostaniesz odpowiednio przekierowany na stronę swojego banku.

6. Po dokonaniu opłaty przechodzimy w zakładkę „KALENDARZ ZAJĘĆ”

7. Wybieramy interesujący nas dzień w kalendarzu i sprawdzamy ilość miejsc na grupie.
UWAGA ! Jeżeli chcemy zapisać dwójkę dzieci lub więcej na zajęcia, musimy utworzyć tyle kont ile mamy dzieci. Dla każdego dziecka będzie osobny karnet i osobne wejścia na basen.

8. Następnie wchodzimy w wybrane zajęcia, klikamy „ZAPISZ” i jesteśmy zapisani na zajęcia/ kurs od razu do końca sezonu (26.06.2022 r). Dostaniemy powiadomienie mailowe o każdych zajęciach osobno. Jeżeli na kurs nie ma już miejsc, możemy wpisać się na listę rezerwową. Po zwolnieniu się miejsca otrzymamy informację mailową i możemy się zapisać na dane zajęcia.

9. Powyżej w zakładce kalendarz widnieją wszystkie nasze aktywne zajęcia. Możemy zrezygnować z wybranych przez nas zajęć, ale nie później niż 48 godzin przed ich rozpoczęciem. Po tym czasie opłata i wejście na zajęcia zostanie naliczone jak byśmy na nich byli.

10. W zakładce „ Członkostwo” możemy zobaczyć wszystkie nasze karnety, sprawdzić ich ważność oraz opłacić je, jeżeli nie dokonaliśmy tego wcześniej.

11. Po kliknięciu w „ MOJE KONTO” możemy zmienić nasze dane , lub zmienić hasło. Po zarejestrowaniu się , przyjdzie do Państwa mail z hasłem do konta , które sugerujemy od razu zmienić. Jeżeli Państwa mail jest już w systemie, należy kliknąć „ RESETUJ HASŁO” a następnie postępować jak powyżej.

12. W przypadku zapisywania dziecka podajemy DANE DZIECKA , w innym przypadku podajemy swoje dane.

13. Wszelkie zapytania czy wątpliwości prosimy kierować pod adresem info@psacademy.pl Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć.