fbpx

NASZ ZESPÓŁ

Zapraszamy do zapoznania się ze sztabem trenerski Professional Swimming Academy

Jesteśmy czymś więcej niż szkółką nauki pływania!

Nasz zespół to trenerzy w przeszłości występujący podczas zawodów na arenach międzynarodowych których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do pływania. Naszą szkółkę prowadzimy z powodzeniem od 6 lat dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy doświadczoną ekipą. Nasze zajęcia prowadzone są w sposób innowacyjny i niekonwencjonalny. Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie tak żeby się czuł maksymalnie komfortowo i bezpiecznie podczas zajęć. Nasze zajęcia są prowadzone w centrum sportowym Zatoka Sportu oraz Aqua Park Fala. Serdecznie zapraszamy!

MARCIN BABUCHOWSKI

Jeden z najlepszych polskich pływaków , wielokrotny medalista i rekordzista Polski Seniorów, uczestnik Mistrzostw Świata, Europy, Uniwersjady, Rekordzista Polski Masters, trener rekordzistów i medalistów Mistrzostw Polski. Jego zawodnicy uczestniczyli w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Europy i Świata. Całe życie poświęcił pływaniu. Wiedzę czerpał od najlepszych trenerów z kraju i z zagranicy. Z wykształcenia pedagog i trener z zamiłowaniem do sportu. Główny trener Professional Swimming Academy.

MICHAŁ GRZYBOWSKI

Absolwent Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Były zawodnik MKS Trójka Łódź. Ratownik i Instruktor WOPR. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 61 w Łodzi. Wyznaje zasadę – bezpieczeństwo to podstawa. Sport i praca z dziećmi to przede wszystkim jego pasja. Dba o prawidłowy rozwój swoich podopiecznych, nie tylko w wodzie ale i na sali gimnastycznej. Ma świetny kontakt z dziećmi i dorosłymi, będąc przy tym również bardzo wymagającym.

Marcin 2 — kopia (514x640)

MARCIN SZULC

Pochodzę z rodziny z tradycjami sportowymi, od dzieciństwa jestem związany z wieloma dyscyplinami od lekkoatletyki, przez różne sporty zespołowe do pływania. Jestem absolwentem uniwersytetu łódzkiego Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na posiadam dyplom Instruktora pływania honorowany przez Polski Związek Pływacki. Poza tym jestem ratownikiem wodnym z wieloletnim doświadczeniem. Praca z dziećmi to dla mnie przyjemność, jako trener wykazuję się cierpliwością i wyrozumiałością, ale jestem przy tym wymagający.

Image-Coming-Soon

OLIWIA KRÓL

Studiuję na III roku filologii słowiańskiej. Przez 12 lat trenowałam pływanie w klubie MKS „Trójka” Łódź. Obecnie należę do klubu uczelnianego Uniwersytetu Łódzkiego. Najlepiej czuję się w stylu dowolnym (także open water) oraz motylkowym. Dla każdego podopiecznego starać się być wyrozumiała i odpowiednio wymagająca, ale najważniejsze jest dla mnie dobre samopoczucie oraz zaangażowanie dziecka.

Image-Coming-Soon

NATALIA ZROBEK

Doświadczony , mający wspaniały kontakt z dziećmi trener. Na co dzień prowadzi zajęcia na basenie Fala oraz Zatoka Sportu.

Image-Coming-Soon

KUBA SZWUGIER

Doświadczony , mający wspaniały kontakt z dziećmi trener. Na co dzień prowadzi zajęcia na basenie Fala oraz Zatoka Sportu.