fbpx

NASZ ZESPÓŁ

Zapraszamy do zapoznania się ze sztabem trenerski Professional Swimming Academy

Jesteśmy czymś więcej niż szkółką nauki pływania!

Nasz zespół to trenerzy w przeszłości występujący podczas zawodów na arenach międzynarodowych których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do pływania. Naszą szkółkę prowadzimy z powodzeniem od 6 lat dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy doświadczoną ekipą. Nasze zajęcia prowadzone są w sposób innowacyjny i niekonwencjonalny. Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie tak żeby się czuł maksymalnie komfortowo i bezpiecznie podczas zajęć. Nasze zajęcia są prowadzone w centrum sportowym Zatoka Sportu oraz Aqua Park Fala. Serdecznie zapraszamy!

MARCIN BABUCHOWSKI

Jeden z najlepszych polskich pływaków , wielokrotny medalista i rekordzista Polski Seniorów, uczestnik Mistrzostw Świata, Europy, Uniwersjady, Rekordzista Polski Masters, trener rekordzistów i medalistów Mistrzostw Polski. Jego zawodnicy uczestniczyli w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Europy i Świata. Całe życie poświęcił pływaniu. Wiedzę czerpał od najlepszych trenerów z kraju i z zagranicy. Z wykształcenia pedagog i trener z zamiłowaniem do sportu. Główny trener Professional Swimming Academy.

MICHAŁ GRZYBOWSKI

Absolwent Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Były zawodnik MKS Trójka Łódź. Ratownik i Instruktor WOPR. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 61 w Łodzi. Wyznaje zasadę – bezpieczeństwo to podstawa. Sport i praca z dziećmi to przede wszystkim jego pasja. Dba o prawidłowy rozwój swoich podopiecznych, nie tylko w wodzie ale i na sali gimnastycznej. Ma świetny kontakt z dziećmi i dorosłymi, będąc przy tym również bardzo wymagającym.

AGATA PADYK

Jestem studentką finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Łódzkim. Trenowałam wyczynowo pływanie przez 10 lat. Obecnie jestem zawodniczką uczelnianej sekcji pływackiej oraz ratownikiem WOPR. Moimi super mocami jest uśmiech i ogrom energii. Trenowałam pływanie przez pół swojego życia i przekazywanie dzieciom wiedzy i nabytych umiejętności sprawia mi dużo radości. Sport nauczył mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych!

MATEUSZ WITECZEK

Doświadczony , mający wspaniały kontakt z dziećmi trener. Na co dzień prowadzi zajęcia na basenie Zatoki Sportu.

WOJCIECH CIEJKA

na co dzień student informatyki, ale w wolnym czasie poświęca się swojej największej pasji, którą jest pływanie. Wcześniej przez wiele lat sam uczęszczał na treningi szlifując swoją formę, co pozwoliło mu zdobyć wystarczające doświadczenie, dzięki któremu potrafi zarazić wszystkich pasją do pływania. Ma niesamowite podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych. Do każdej osoby ma indywidualne podejście. Jest bardzo cierpliwy i potrafi stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju umiejętności pływania.

RÓŻA JAGIELSKA

Jestem Róża, mam 22 lata, studiuje na Uniwersytecie Łódzkim. Uzyskałam tytuł licencjata na Turystyce i Rekreacji. Od dziecka pasjonuje się sportem. Większość swojego życia spędziłam na pływalni, zawodowo trenując pływanie w MKS Trójka, a obecnie AZS UŁ. Pracuje jako ratownik WOPR. Chetnie dziele sie swoim doświadczeniem, pracujac z dziecmi. Staram sie zarazić je swoja pasja, uświadamiać, jaką radość daje pływanie i kontakt z woda.

Marcin 2 — kopia (514x640)

MARCIN SZULC

Pochodzę z rodziny z tradycjami sportowymi, od dzieciństwa jestem związany z wieloma dyscyplinami od lekkoatletyki, przez różne sporty zespołowe do pływania. Jestem absolwentem uniwersytetu łódzkiego Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na posiadam dyplom Instruktora pływania honorowany przez Polski Związek Pływacki. Poza tym jestem ratownikiem wodnym z wieloletnim doświadczeniem. Praca z dziećmi to dla mnie przyjemność, jako trener wykazuję się cierpliwością i wyrozumiałością, ale jestem przy tym wymagający.

Image-Coming-Soon

NATALIA ZROBEK

Doświadczony , mający wspaniały kontakt z dziećmi trener. Na co dzień prowadzi zajęcia na basenie Fala oraz Zatoka Sportu.

Image-Coming-Soon

KUBA SZWUGIER

Doświadczony , mający wspaniały kontakt z dziećmi trener. Na co dzień prowadzi zajęcia na basenie Fala oraz Zatoka Sportu.

Image-Coming-Soon

KUBA RYBUS

Doświadczony , mający wspaniały kontakt z dziećmi trener. Na co dzień prowadzi zajęcia na basenie Fala oraz Zatoka Sportu.