fbpx
PÓŁKOLONIE PSA 2022

Zapraszamy na kolejną już edycję PÓŁKOLONII organizowanych przez Professional Swimming Academy. Półkolonie z naszym zespołem to niezapomniany czas podczas którego wasze dzieci zostaną w bardzo pozytywny sposób zaktywizowane fizycznie i umysłowo. Wszystkie zajęcia przygotowywane są przez zespół ludzi który niejednokrotnie organizował tego typu imprezy i doskonale wie w jaki sposób zagwarantować zabawę najmłodszym (oraz tym troszkę starszym) na najwyższym poziomie! Gwarantujemy całkowity brak nudy i maksymalną porcję pozytywnych wrażeń.

Professional Swimming Academy zadba żeby wasze dzieci spędziły czas PÓŁKOLONII aktywnie, bardzo pozytywnie, z uśmiechem na twarzy i przede wszystkim bezpiecznie. Dołożymy wszelkich starań by Państwa pociechy nie zapomniały tego czasu, bawiły się świetnie i wróciły do nas za rok. Nasza oferta kierowana jest dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

W PROGRAMIE M.IN.

profesjonalizm

NAUKA
PŁYWANIA

Codzienna nauka pływania i doskonalenie techniki pływania.

scianka_wspinaczkowa

ŚCIANKA
WSPINACZKOWA

Profesjonalne zajęcia na ściance wspinaczkowej pod okiem trenerów.

kino

WYJŚCIE
DO KINA

Wspólne oglądanie filmów to idealna opcja integracji grupy!

kregle

WYJŚCIE
NA KRĘGLE

Zdrowe współzawodnictwo i pełne zabawy turnieje sportowe.

trophy

KONKURSY
Z NAGRODAMI

Podczas ferii organizowane będą eventy z nagrodami.

trophy

ZAJĘCIA
OGÓLNORUCHOWE

Ruch to zdrowie i nie zabraknie go podczas naszych zajęć na hali oraz na świeżym powietrzu

trophy

MANDORIA
PARK

Jedyny taki park w Europie pod zamkniętym dachem

trophy

PIERWSZA
POMOC

Nauka pierwszej pomocy dla najmłodszych.

ZAPEWNIAMY

ZESPOL

WYKWALIFIKOWANA
OPIEKA

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu to wykwalifikowana kadra godna zaufania. Gwarantujemy, że wasze dzieci będą w dobrych rękach całe i zdrowe, a przede wszystkim uśmiechnięte od ucha do ucha.

GADZETY

GADŻETY
PSA

Kto nie lubi gadżetów? Każdy uczestnik ferii otrzyma KOSZULKĘ, WOREK oraz MEDAL pamiątkowyPSA.

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE
NNW

Wszystkie dzieci posiadają indywidualną polisę ubezpieczeniową NNW z której szczegółami można się zapoznać po wcześniejszym kontakcie z naszym zespołem PSA.

NADZOR

NADZÓR
KURATORIUM

Wszystkie eventy organizowane przez PSA są objęte nadzorem Kuratorium Oświaty dzięki czemu rodzice mogą być pewni, że spełniamy wszystkie najwyższe standardy dotyczące organizacji ferri/półkolini itp.

WYZYWIENIE

WYŻYWIENIE
PODCZAS POBYTU

Każdy uczestnik ma zagwarantowane codziennie: drugie śniadanie, obiad w postaci zupy + drugie danie oraz napoje przez cały czas trwania półkolonii .

ZABAWA

PIERWSZA
POMOC

Budowanie świadomości dzieci, zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu pierwszej pomocy to bardzo ważny punkt programu naszych ferii. Pamiętajmy! Nigdy nie wiemy kiedy takie umiejętności mogą się przydać!

GADZETY-160x160 — kopia

BON
TURYSTYCZNY

Jeżeli jeszcze nie zrealizowaliście bonu turystycznego, teraz jest na to najlepsza okazja ! Na naszych półkoloniach realizujemy bony turystyczne.

SPRAWDŹ DLACZEGO PÓŁKOLONIE 2022 z PSA

NASZ ZESPÓŁ

Zobacz dlaczego warto zaufać zespołowi PSA! Po kliknięciu w przycisk poniżej zostaną Państwo przekierowani do osobnej zakładki w której każdy z „elementów” naszego zespołu został rozłożony na części pierwsze. Poznajcie nas dzięki czemu łatwiej Państwu swoje pociechy pod naszą opiekę.

PSA2

OPINIE O PSA

Każdy uczestnik jest inny ale jednakowo ważny! Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Podczas ferii każdy musi czuć się komfortowo, bezpiecznie i przede wszystkim świetnie się bawić! Sprawdź opinie o naszym zespole na platformie Facebook i przekonaj się sam/sama czy warto.

psa3

POPRZEDNIE EDYCJE

W naszych galeriach zdjęciowych zobaczą Państwo mnóstwo zdjęć z poprzednich ferii/półkolonii organizowanych przez PSA co tylko utwierdzi Państwa, że dokładnie wiemy co robimy i dlaczego to robimy. Serdecznie zapraszamy.

INFORMACJE W PIGUŁCE

Termin:
Półkolonie realizowane będą w turnusach 5-dniowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 przez 7 tygodni . Dzieci przyprowadzać można od 7.30.

 • 27.06-1.07.2022
 • 4-8.07.2022
 • 11-15.07.2022

Cena:

 • 850 zł / za cały turnus (5 dni)
 • 230 zł / pojedynczy dzień od poniedziałku do czwartku
 • 250 zł / pojedynczy dzień – piątek

Miejsce:
Zatoka Sportu, Ul. Politechniki 10, 93–590 Łódź
Uwaga, liczba miejsc ograniczona, o kolejności decyduje data wpłynięcia zaliczki na konto!

Płatności:

 • Opłata za 1 (jeden) tydzień półkolonii wynosi 850 zł . W przypadku zapisania rodzeństwa cena za jedną osobę wynosi 800 zł
 • W przypadku zapisania się na 2 (dwa) tygodnie kwota drugiego tygodnia wynosi 800 zł, pierwszego pozostaje bez zmian.
 • Zaliczkę w wysokości 500 zł prosimy wpłacać na rachunek bankowy (Santander)
  52 1910 1048 2272 0967 7805 0001
  z dopiskiem ” Półkolonie letnie PSA, imię i nazwisko dziecka, turnus ” lub gotówką w holu pływalni Zatoki Sportu w Łodzi przy Al. Politechniki 10 przy stanowisku szkoły pływania Professional Swimming Academy w trakcie godzin pracy szkółki.
 • Przy realizacji bonu turystycznego, należy wpłacić różnicę między bonem a resztą kwoty na konto jako zaliczkę. Realizacja bonu może odbyć się przed półkoloniami lub pierwszego dnia podczas przyprowadzenia dziecka.
 • Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT po wcześniejszym uzgodnieniu.

DOKUMENTY DO POBRANIA I WYPEŁNIENIA

DOKUMENTY DO WGLĄDU

ZAPISY

  DANE KONTAKTOWE

  Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty na PÓŁKOLONIE PSA 2022 to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, poprzez formularz kontaktowy lub za pośrednictwem social media.

  Telefon: +48 792 961 407
  Telefon: +48 733 223 699
  Email: info@psacademy.pl

  SOCIAL MEDIA