fbpx

Zapraszamy na kolejną edycję FERII ZIMOWYCH W ŁODZI organizowanych przez Professional Swimming Academy. Ferie z naszym zespołem to niezapomniany czas, podczas którego wasze dzieci zostaną w bardzo pozytywny sposób zaktywizowane fizycznie i umysłowo. Wszystkie zajęcia przygotowywane są przez zespół ludzi, który niejednokrotnie organizował tego typu imprezy i doskonale wie w jaki sposób zagwarantować zabawę najmłodszym (oraz tym troszkę starszym) na najwyższym poziomie! Gwarantujemy całkowity brak nudy i maksymalną porcję pozytywnych wrażeń.

Professional Swimming Academy zadba, żeby wasze dzieci spędziły czas podczas FERII aktywnie, bardzo pozytywnie, z uśmiechem na twarzy i przede wszystkim bezpiecznie. Dołożymy wszelkich starań by Państwa pociechy nie zapomniały tego czasu, bawiły się świetnie i wróciły do nas za rok. Nasza oferta kierowana jest dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

W PROGRAMIE M.IN.

profesjonalizm

NAUKA
PŁYWANIA

Codzienna nauka pływania i doskonalenie techniki nauki pływania.

scianka_wspinaczkowa

ŚCIANKA
WSPINACZKOWA

Profesjonalne zajęcia na ściance wspinaczkowej pod okiem trenerów.

kino

WYJŚCIE
DO KINA

Wspólne wyjście do kina to idealna opcja integracji grupy!

kino

GRA
W KRĘGLE

Zdrowe współzawodnictwo i pełne zabawy turnieje sportowe

trophy

KONKURSY
Z NAGRODAMI

Podczas ferii organizowane będą eventy z nagrodami.

trophy

ZAJĘCIA
OGÓLNORUCHOWE

Ruch to zdrowie i nie zabraknie go podczas naszych zajęc na hali.

trophy

PARK
TRAMPOLIN

Park trampolin to doskonały sposób na dobrą zabawę poprawę koordynacji ruchowej.

trophy

PIERWSZA
POMOC

Nauka pierwszej pomocy dla najmłodszych.

ZAPEWNIAMY

ZESPOL

WYKWALIFIKOWANA
OPIEKA

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu to wykwalifikowana kadra godna zaufania. Gwarantujemy, że wasze dzieci będą w dobrych rękach całe i zdrowe, a przede wszystkim uśmiechnięte od ucha do ucha.

GADZETY

GADŻETY
PSA

Kto nie lubi gadżetów? Każdy uczestnik ferii otrzyma koszulkę, czepek oraz czapkę PSA.

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE
NNW

Wszystkie dzieci posiadają indywidualną polisę ubezpieczeniową NNW z której szczegółami można się zapoznać po wcześniejszym kontakcie.

WYZYWIENIE

WYŻYWIENIE
PODCZAS POBYTU

Każdy uczestnik podczas ferii zagwarantowane ma: śniadanie i obiad w postaci zupy + drugie danie oraz napoje przez cały czas trwania ferii,

ZABAWA

PIERWSZA
POMOC

Budowanie świadomości dzieci, zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu pierwszej pomocy to bardzo ważny punkt programu naszych ferii. Pamiętajmy! Nigdy nie wiemy kiedy takie umiejętności mogą się przydać!

GADZETY-160x160 — kopia

REALIZACJA
BONU 500 +

U nas masz możliwość zrealizowania bonu turystycznego 500 +

SPRAWDŹ DLACZEGO FERIE 2022 z PSA

NASZ ZESPÓŁ

Zobacz dlaczego warto zaufać zespołowi PSA! Po kliknięciu w przycisk poniżej zostaną Państwo przekierowani do osobnej zakładki w której każdy z „elementów” naszego zespołu został rozłożony na części pierwsze. Poznajcie nas dzięki czemu łatwiej Państwu swoje pociechy pod naszą opiekę.

PSA2

OPINIE O PSA

Każdy uczestnik jest inny ale jednakowo ważny! Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Podczas ferii każdy musi czuć się komfortowo, bezpiecznie i przede wszystkim świetnie się bawić! Sprawdź opinie o naszym zespole na platformie Facebook i przekonaj się sam/sama czy warto.

psa3

POPRZEDNIE EDYCJE

W naszych galeriach zdjęciowych zobaczą Państwo mnóstwo zdjęć z poprzednich ferii/półkolonii organizowanych przez PSA co tylko utwierdzi Państwa, że dokładnie wiemy co robimy i dlaczego to robimy. Serdecznie zapraszamy.

INFORMACJE W PIGUŁCE

Termin:
Ferie zimowe realizowane będą w turnusach 5-dniowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 przez 2 tygodnie.

 • 14-18.02.2022
 • 21-25.02.202

Cena:
800 zł / za cały turnus (5 dni)
180 zł / pojedynczy dzień

Miejsce:
Zatoka Sportu, Ul. Politechniki 10, 93–590 Łódź

Płatności:

 • Opłata za 1 (jeden) tydzień ferii wynosi 800 zł . W przypadku zapisania rodzeństwa cena za jedną osobę wynosi 750 zł
 • W przypadku zapisania się na 2 (dwa) tygodnie kwota drugiego tygodnia wynosi 750 zł, pierwszego pozostaje bez zmian
 • Zaliczkę w wysokości 400 zł prosimy wpłacać na rachunek bankowy (Santander) 52 1910 1048 2272 0967 7805 0001 z dopiskiem ” Ferie zimowe PSA, imię i nazwisko dziecka, turnus”. W przypadku korzystania z bonu turystycznego, od całej kwoty odejmujemy kwotę z bonu turystycznego – taką kwotę wpłacamy w formie zaliczki (np 800 zł – 500 zł= 300 zł zaliczki)

Uwaga, liczba miejsc ograniczona , liczy się kolejność wpłaty zaliczki. Osoby , które nie wpłacą zaliczki nie są brane pod uwagę na ferie. Całość kwoty należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie 17 stycznia.
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT po wcześniejszym uzgodnieniu.

ZAPISY

  DANE KONTAKTOWE

  Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty na FERIE 2022 to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, poprzez formularz kontaktowy lub za pośrednictwem social media.

  Telefon: +48 792 961 407
  Telefon: +48 733 223 699
  Email: info@psacademy.pl

  SOCIAL MEDIA