Nauka Pływania dla Dzieci Łódź

Professional Swimming Academy

STARTUJĄ NOWE GRUPY

DLA DZIECI - ZAPISY TRWAJĄ

Zadbaj o Rozwój Twojego Dziecka

bo prawidłowy rozwój to elementarna podstawa.

Zapisując dziecko na zajęcia nauki Plywania robisz wielki krok dla ludzkości niczym Neil Armsotrong w 1969 roku. A tak serio to jako rodzic przyczyniasz sie do prawidłowego i zdrowego rozwoju swojego dziecka a co więcej dbasz o jego bezpieczeństwo i już na tym etapie wiedz ze jesteś rodzicem na medal.

Pamiętaj aktywnosc w wodzie to dla dziecka nie tylko nauka i zdobywanie poszczególnych umiejętności i mega zabawa ale to także kształtowanie cech osobowości takich jak odwaga czy pewność siebie które będą mu niezbędne przez całe życie. W szkole Plywania Professional swimming academy zadbamy o Wszystko!

Co daje dziecku Nauka Pływania?

Zobacz czemu warto rozpocząć przygodę z Nauką Pływania.

Umiejętności

do ``poruszania`` się w wodzie.

Doświadczenie

obycie się w wodzie to podstawa.

Mega Zabawa

przez połaczenie aktywności i naukii.

Prawidłowy Rozwój

na każdym z etapów.

Bezpieczeństwo

przy przyszłych zabawach w wodzie.

Kolegów i Koleżanki

i zdobyte nowe przyjaźnie na lata.

Nauka Pływania dla Dzieci - Poziom I

Dzieci w wieku 4-6 lat.

Nauka dzieci bezpiecznego zachowania w wodzie jest najważniejsza , Jako rodzic musisz pamiętać, że wyjazd na wakacje wiąże się zabawą w wodzie, a jeśli dziecko będzie wiedziało jak bawić się bezpiecznie to będzie czerpało z tego jeszcze więcej frajdy a Ty jako rodzic będziesz spokojny o jego bezpieczeństwo.

Czego uczymy podczas zajęć?

Pierwszy etap oswajania się z wodą.

Najwazniejsze jest bezpieczeństwo zwłaszcza w wodzie. Na poczatku nauki Plywania stawiamy na oswojenie dziecka z wodą, przełamanie strachu i pokazanie, że Plywanie to przede wszystkim dobra zabawa. Skupiamy się na nauce dzieci poruszania się w wodzie. Zachęcamy do zanurzania buzi w wodzie i odkrywania nowego podwodnego świata dzięki czemu codzienne kąpiele przestają być powodem do płaczu.

Oswojenie

Dziecka z wodą.

Pierwsze Nury

Z buzią pod wodą

Beczpieczeństwo

i komfort dziecka w wodzie.

Asekuracja

pływanie z tzw. ``makaronem``.

Nauka Pływania dla Dzieci - Poziom II

Dzieci w wieku 7-9 lat.

Grupa w której skupiamy się poza podstawami na prawidłowej pracy nogami oraz rękoma co w przyszłości pomoże w szybszej nauce pływania wszystkimi stylami. Rzecz jasna, że nadal uczymy zachowania bezpieczeństwa w wodzie oraz zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia w wodzie.

Czego uczymy podczas zajęć?

Drugi etap pokonywania własnych barier.

Powoli wprowadzamy elementy techniki oraz prawidłowej pracy nogami oraz rękoma. Pływania z „makaronem” staje się łatwizną i startujemy z pływaniem z deską. Pokonujemy samodzielnie większe odległości na pływalni i rozpoczynamy naukę pływania na brzuchu oraz grzbiecie. Zajęcia prowadzone są na wypłyconym torze basenowym dzięki czemu dzieci czują się pewniej i mają większą kontrolę podczas zajęc prowadzonych przez nasz zespół.

Doskonalenie

pływania z asekuracją.

Bezpieczeństwo

i komfort dziecka w wodzie.

Większy Dystans

pokonywany z deską

Technika

pływanie na brzuchu i grzbiecie.

Nauka Pływania dla Dzieci - Poziom III

Dzieci w wieku 10+ lat.

W zajęciach uczestniczą dzieci którym nie straszne są wodne wyzwania! Uczestnicy potrafią już samodzielnie pływać przy pomocy samych nóg oraz mają podstawy pływania rękoma. Nie jest im obcy styl grzbietowy oraz dowolny. Zajęcia odbywają się na głębokim basenie.

Czego uczymy podczas zajęć?

Doskonalimy technikę i pracujemy nad stylem.

W tej grupie rozpoczynamy pracę nad pełnym stylem grzbietowym i dowolnym. Duży nacisk kładziemy na to, żeby technika pływania była idealna. Rozpoczynamy podstawy stylu klasycznego oraz pracujemy nad odbiciami od ściany i płynięciu w „strzałce”. Pracujemy nad skokami na główkę – w końcu to jedna z podstawowych umiejętności każdego pływaka. Nad wszystkim maja pieczę nasi trenerzy – gotowi by zademonstrować wszystkie ćwiczenia.

Doskonalenie

pływania z asekuracją.

Bezpieczeństwo

i komfort dziecka w wodzie.

Większy Dystans

pokonywany z deską

Technika

pływanie na brzuchu i grzbiecie.

Najczęściej zadawane pytania?

Jak to mówią, nie ma głupich pytań. Staramy się odpowiedzieć na te najbardziej podstawowe.

TAK, dotyczy zajęć w karnecie i należy to zrobić przed upływem końca karnetu.

NIE, ale należy zgłosić nam chęć uczestnictwa w innych zajęciach mailowo na adres info@psacademy.pl

TAK, należy to zrobić 24 h przed zajęciami, wtedy zajęcia nie przepadają. W innym przypadku takich zajęć nie da się już odrobić.

W przypadku nieobecności kiedy rezerwacja nie została wcześniej odwołana. W systemie pojawia się oznaczenie na czerwono i takich zajęć nie da się odrobić.

klapki, ręcznik, kostium kąpielowy, czepek (nie jest obowiązany, ale ułatwia naukę pływania), okulary do pływania. W przypadku długich włosów warto zabrać ze sobą swoją suszarkę, alby wysuszyć włosy poza płatną strefą basenową i nie przekroczyć regulaminowych 15 minut.

Dodatkowo chłopcy / mężczyźni powinni zabrać ze sobą kąpielówki przylegające do ciała (wymóg obiektu).

Jeżeli dziecko jest pierwszy raz na zajęciach lub potrzebuje pomocy w szatni i nie ukończyło 6 roku życia, rodzic po zmianie obuwia, może wejść mu pomóc. Rodzic pobiera 20 minutowy kluczyk z kas biletowych i może pomóc dziecku się przebrać. Naukę pływania można obserwować z widowni lub samemu popływać w tym samym czasie. Tuż przed końcem lekcji rodzic może ponownie wejść do szatni (pobierając 20 minutowy kluczyk), aby odebrać dziecko i pomóc w przebraniu. Podczas prowadzonej lekcji, rodzic nie może zostawać na płycie.

Na to pytanie trzeba odpowiedzieć samemu lub skonsultować się z naszym zespołem. Na początek przygody z nauką pływania proponujemy lekcję indywidualną lub jednorazowe zajęcia w grupie. Po pierwszych zajęciach będzie można określić który rodzaj zajęć jest odpowiedni dla konkretnej osoby.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Telefon kontaktowy

+48 792 961 407

Telefon kontaktowy

+48 733 223 699

Adres mailowy

info@psacademy.pl

Facebook

www.fb.me/PSAszkolka/

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej

Napisz do nas!

Skontaktujemy się z tobą i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Poznaj zespół Professional Swimming Academy

Nasz zespół to trenerzy w przeszłości występujący podczas zawodów na arenach międzynarodowych których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do pływania. Naszą szkółkę prowadzimy z powodzeniem od 6 lat dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy doświadczoną ekipą.

Opinie naszych klientów którzy skorzystali z naszej oferty

Nie moderujemy, nie usuwamy, nie dodajemy od siebie - chcemy abyście mieli szeroki pogląd na jakość naszych usług.

Małgorzata Sas
Małgorzata Sas
2023-11-29
Super szkoła. Polecam.
Skull Gunser
Skull Gunser
2023-11-25
Profesjonalne podejście, świetna atmosfera podczas zajęć i duże zaangażowanie trenerów do swojej pracy z dziećmi.
Jarek Pawęta
Jarek Pawęta
2023-11-25
Super zajęcia pływackie gdyż trenerzy są bardzo zaangażowani w proces kształcenia. Miła atmosfera, dobra organizacja, dużo torów do pływania. Super energia w sportowej atmosferze!!!! (^×^)
Damian Ja
Damian Ja
2023-11-25
Polecamy w 100% szkołę pływania PSA, profesjonalne podejście do zajęć z dziećmi, córka bardzo zadowolona :
Michalina Ruszkowska
Michalina Ruszkowska
2023-11-23
Fantastyczni Ludzie! Super miejsce! Dobra zabawa, a przy okazji nauka! Pełen zachwyt!! Szczerze polecam! 🙂
Maciek Ruszkowski
Maciek Ruszkowski
2023-11-23
Super zajęcia ze świetnymi instruktorami. Naprawdę uczymy się tutaj pływać.
Gosia
Gosia
2023-11-22
Córka po pierwszym treningu zapytała z wielką nadzieją w głosie czy na pewno wróci za tydzień na następny. Myślę, że to najlepszy dowód jak prowadzone są zajęcia 🙂 Półkolonie też na piątkę! Treningi pływania codziennie plus masa dodatkowych atrakcji. Dziecko zachwycone. 5 gwiazdek to za mało 🙂 Do zobaczenia na zajęciach!
Antoni
Antoni
2023-11-22
Bardzo fajna szkoła, mili trenerzy i obsluga. Duży wycisk na zajeciach 😄.
Maciej Stąpor
Maciej Stąpor
2023-11-21
Super szkola do nauki pływania.
Krzysztof Strąkowski
Krzysztof Strąkowski
2023-11-16
Z PSA jesteśmy już od 5 lat i jak dotąd mogę jedynie wypowiadać się w samych superlatywach. Trenerzy bardzo profesjonalni, dobre doskonalenie pływania, ale i świetne podejście do nauki. Zajęcia zróżnicowane, wiele stylów oraz możliwość zdania na kartę pływacką. Baaardzo fajne półkolonie, zawsze dobra atmosfera. Serdecznie polecam!
Kliknij i zadzwoń!