Nauka Pływania dla Dzieci Łódź

Professional Swimming Academy

START ZAPISÓW

1 WRZEŚNIA 2023

START ZAJĘĆ

18 WRZEŚNIA 2023

Zadbaj o Rozwój Twojego Dziecka

bo prawidłowy rozwój to elementarna podstawa.

Zapisując dziecko na zajęcia nauki Plywania robisz wielki krok dla ludzkości niczym Neil Armsotrong w 1969 roku. A tak serio to jako rodzic przyczyniasz sie do prawidłowego i zdrowego rozwoju swojego dziecka a co więcej dbasz o jego bezpieczeństwo i już na tym etapie wiedz ze jesteś rodzicem na medal.

Pamiętaj aktywnosc w wodzie to dla dziecka nie tylko nauka i zdobywanie poszczególnych umiejętności i mega zabawa ale to także kształtowanie cech osobowości takich jak odwaga czy pewność siebie które będą mu niezbędne przez całe życie. W szkole Plywania Professional swimming academy zadbamy o Wszystko!

Co daje dziecku Nauka Pływania?

Zobacz czemu warto rozpocząć przygodę z Nauką Pływania.

Umiejętności

do ``poruszania`` się w wodzie.

Doświadczenie

obycie się w wodzie to podstawa.

Mega Zabawa

przez połaczenie aktywności i naukii.

Prawidłowy Rozwój

na każdym z etapów.

Bezpieczeństwo

przy przyszłych zabawach w wodzie.

Kolegów i Koleżanki

i zdobyte nowe przyjaźnie na lata.

Nauka Pływania dla Dzieci - Poziom I

Dzieci w wieku 4-6 lat.

Nauka dzieci bezpiecznego zachowania w wodzie jest najważniejsza , Jako rodzic musisz pamiętać, że wyjazd na wakacje wiąże się zabawą w wodzie, a jeśli dziecko będzie wiedziało jak bawić się bezpiecznie to będzie czerpało z tego jeszcze więcej frajdy a Ty jako rodzic będziesz spokojny o jego bezpieczeństwo.

Czego uczymy podczas zajęć?

Pierwszy etap oswajania się z wodą.

Najwazniejsze jest bezpieczeństwo zwłaszcza w wodzie. Na poczatku nauki Plywania stawiamy na oswojenie dziecka z wodą, przełamanie strachu i pokazanie, że Plywanie to przede wszystkim dobra zabawa. Skupiamy się na nauce dzieci poruszania się w wodzie. Zachęcamy do zanurzania buzi w wodzie i odkrywania nowego podwodnego świata dzięki czemu codzienne kąpiele przestają być powodem do płaczu.

Oswojenie

Dziecka z wodą.

Pierwsze Nury

Z buzią pod wodą

Beczpieczeństwo

i komfort dziecka w wodzie.

Asekuracja

pływanie z tzw. ``makaronem``.

Nauka Pływania dla Dzieci - Poziom II

Dzieci w wieku 7-9 lat.

Grupa w której skupiamy się poza podstawami na prawidłowej pracy nogami oraz rękoma co w przyszłości pomoże w szybszej nauce pływania wszystkimi stylami. Rzecz jasna, że nadal uczymy zachowania bezpieczeństwa w wodzie oraz zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia w wodzie.

Czego uczymy podczas zajęć?

Drugi etap pokonywania własnych barier.

Powoli wprowadzamy elementy techniki oraz prawidłowej pracy nogami oraz rękoma. Pływania z „makaronem” staje się łatwizną i startujemy z pływaniem z deską. Pokonujemy samodzielnie większe odległości na pływalni i rozpoczynamy naukę pływania na brzuchu oraz grzbiecie. Zajęcia prowadzone są na wypłyconym torze basenowym dzięki czemu dzieci czują się pewniej i mają większą kontrolę podczas zajęc prowadzonych przez nasz zespół.

Doskonalenie

pływania z asekuracją.

Bezpieczeństwo

i komfort dziecka w wodzie.

Większy Dystans

pokonywany z deską

Technika

pływanie na brzuchu i grzbiecie.

Nauka Pływania dla Dzieci - Poziom III

Dzieci w wieku 10+ lat.

W zajęciach uczestniczą dzieci którym nie straszne są wodne wyzwania! Uczestnicy potrafią już samodzielnie pływać przy pomocy samych nóg oraz mają podstawy pływania rękoma. Nie jest im obcy styl grzbietowy oraz dowolny. Zajęcia odbywają się na głębokim basenie.

Czego uczymy podczas zajęć?

Doskonalimy technikę i pracujemy nad stylem.

W tej grupie rozpoczynamy pracę nad pełnym stylem grzbietowym i dowolnym. Duży nacisk kładziemy na to, żeby technika pływania była idealna. Rozpoczynamy podstawy stylu klasycznego oraz pracujemy nad odbiciami od ściany i płynięciu w „strzałce”. Pracujemy nad skokami na główkę – w końcu to jedna z podstawowych umiejętności każdego pływaka. Nad wszystkim maja pieczę nasi trenerzy – gotowi by zademonstrować wszystkie ćwiczenia.

Doskonalenie

pływania z asekuracją.

Bezpieczeństwo

i komfort dziecka w wodzie.

Większy Dystans

pokonywany z deską

Technika

pływanie na brzuchu i grzbiecie.

Najczęściej zadawane pytania?

Jak to mówią, nie ma głupich pytań. Staramy się odpowiedzieć na te najbardziej podstawowe.

TAK, dotyczy zajęć w karnecie i należy to zrobić przed upływem końca karnetu.

NIE, ale należy zgłosić nam chęć uczestnictwa w innych zajęciach mailowo na adres info@psacademy.pl

TAK, należy to zrobić 24 h przed zajęciami, wtedy zajęcia nie przepadają. W innym przypadku takich zajęć nie da się już odrobić.

W przypadku nieobecności kiedy rezerwacja nie została wcześniej odwołana. W systemie pojawia się oznaczenie na czerwono i takich zajęć nie da się odrobić.

klapki, ręcznik, kostium kąpielowy, czepek (nie jest obowiązany, ale ułatwia naukę pływania), okulary do pływania. W przypadku długich włosów warto zabrać ze sobą swoją suszarkę, alby wysuszyć włosy poza płatną strefą basenową i nie przekroczyć regulaminowych 15 minut.

Dodatkowo chłopcy / mężczyźni powinni zabrać ze sobą kąpielówki przylegające do ciała (wymóg obiektu).

Jeżeli dziecko jest pierwszy raz na zajęciach lub potrzebuje pomocy w szatni i nie ukończyło 6 roku życia, rodzic po zmianie obuwia, może wejść mu pomóc. Rodzic pobiera 20 minutowy kluczyk z kas biletowych i może pomóc dziecku się przebrać. Naukę pływania można obserwować z widowni lub samemu popływać w tym samym czasie. Tuż przed końcem lekcji rodzic może ponownie wejść do szatni (pobierając 20 minutowy kluczyk), aby odebrać dziecko i pomóc w przebraniu. Podczas prowadzonej lekcji, rodzic nie może zostawać na płycie.

Na to pytanie trzeba odpowiedzieć samemu lub skonsultować się z naszym zespołem. Na początek przygody z nauką pływania proponujemy lekcję indywidualną lub jednorazowe zajęcia w grupie. Po pierwszych zajęciach będzie można określić który rodzaj zajęć jest odpowiedni dla konkretnej osoby.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Telefon kontaktowy

+48 792 961 407

Telefon kontaktowy

+48 733 223 699

Adres mailowy

info@psacademy.pl

Facebook

www.fb.me/PSAszkolka/

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej

Napisz do nas!

Skontaktujemy się z tobą i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Poznaj zespół Professional Swimming Academy

Nasz zespół to trenerzy w przeszłości występujący podczas zawodów na arenach międzynarodowych których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do pływania. Naszą szkółkę prowadzimy z powodzeniem od 6 lat dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy doświadczoną ekipą.

Opinie naszych klientów którzy skorzystali z naszej oferty

Nie moderujemy, nie usuwamy, nie dodajemy od siebie - chcemy abyście mieli szeroki pogląd na jakość naszych usług.

Milena Zientek
Milena Zientek
2023-08-29
Bardzo serdecznie polecamy obozy letnie PSA organizowane w Rawie Mazowieckiej. Dzieci maja na maksa wypełniony czas zabawą, treningami i różnymi atrakcjami typu konkursy drużynowe, ognisko, dyskoteka, wyjazd do Suntago, pomimo intensywności syn który był już drugi raz i czeka teraz na kolejne wakacje. Pełna integracja, totalny detoks od elektroniki:) Wesoła i przyjazna opieka, aż żałujemy że mieszkamy tak daleko od Łodzi i nie możemy uczęszczać na zajęcia do PSA. Po każdym obozie ogromny progres w technice pływania dla mnie 6+:)
Dorota Słomczyńska
Dorota Słomczyńska
2023-08-21
"Mamo, ale jestem dzisiaj szczęśliwy..." i nic więcej nie trzeba mówić. Półkolonie były rewelacyjne, urozmaicone i dobrze zorganizowane. Polecamy!
Katarzyna Lasota-Bugaj
Katarzyna Lasota-Bugaj
2023-08-20
Najlepsze półkolonie (a sporo ich było) według opinii syna i mojej 🙂 wrócimy, polecamy. Jest zacnie 🙂
Iwona Z
Iwona Z
2023-08-17
Bardzo fajne półkolonie. Dużo atrakcji, sympatyczni opiekunowie. Syn zadowolony a to najważniejsze. Szczerze polecam!
Marta Przygoda
Marta Przygoda
2023-08-17
Córka bardzo zadowolona z półkolonii,brała udział pierwszy raz i na pewno w przyszłym roku też skorzystamy. Dzieciaki mają dużo atrakcji,nie narzekają na nudę. Świetni instruktorzy z super podejściem do dzieciaków. Polecam z całego serca
Żaneta Salewicz
Żaneta Salewicz
2023-08-17
Szczerze polecam letnie półkolonie z Professional Swimming Academy. Jesteśmy po pierwszym turnusie i myślimy o kolejnym. Świetnie zorganizowany czas dla dzieci, nauka pływania, kręgle, kino, pierwsza pomoc, wspinaczka, Mandoria....wspaniała pełna profesjonalizmu i empatii kadra. To naprawdę najbardziej wypasione półkolonie w mieście 😊 W imieniu naszej zadowolonej ośmiolatki bardzo dziękujemy ❤️❤️❤️!!!
Magdalena Nogacka
Magdalena Nogacka
2023-08-17
Syn uczestniczył w półkoloniach, był bardzo zadowolony. Z perspektywy rodzica mogę tylko wspomnieć, że po tygodniu zajęć dziecko dużo lepiej pływa i potrafi nazywać style, którymi pływa. Serdecznie polecam zajęcia 🙂
Jadwiga Borek
Jadwiga Borek
2023-08-01
Bardzo polecam! Skorzystałam z lekcji indywidualnej dla dorosłych. Super podejście! Było intensywnie - na maksa wykorzystana godzina, ale jednocześnie 100% uwagi instruktora. I cała lekcja dopasowana indywidualnie do mnie i moich możliwości/oczekiwań. Było naprawdę bezstresowo. Na pewno skorzystam znowu 🙂
Magdalena Dąbrowska
Magdalena Dąbrowska
2023-07-31
Super podejście do dzieci. Zdecydowaliśmy się na zajęcia indywidualne i był to strzał w 10. Nasz 5 latek bardzo szybko nauczył się pływać. Z każdych zajęć z Trenerem Marcinem wracał do domu dumny i zadowolony. Polecamy 👍
Gabriela Grasza
Gabriela Grasza
2023-06-25
Bardzo profesjonalne oraz mimo, zajęć grupowych indywidualne podejście do uczestników zajęć nauki pływania dla dorosłych. Instruktorzy z dużą wiedzą i cierpliwością, pasją do tego co robią oraz fajnym podejściem. Bardzo polecam 🏊